Florya Endüstriyel Servis

Firmamız İstanbul’un Florya ilçesinde siz değerli müşterilerine ekonomik ve profesyonel hizmet vermektedir. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları makine arıza ve bakımlarında kısa sürede sizlere hizmet vermektedir.

Yılların tecrübesiyle İstanbul’un Florya ilçesinde başlıca Endüstriyel Bulaşık Makine Servisi, Endüstriyel Çamaşır Makine Servisi, Benmari Servisi, Buz Makinesi, Endüstriyel Ocak Servisi, Endüstriyel Soğutucu Servisi veren firmamız sizlere profesyonel çözüm sunmaktadır.

İstanbul’un Florya ilçesinde bulunan evinizde veya ofisinizde Endüstriyel Mutfak Servisi ve Endüstriye Makine Tamiri ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde telefondan hızlı destek ve fiyat bilgisi aktarabiliyoruz. Aynı zamanda gerekli görülmesi durumunda adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde Endüstriyel Mutfak Servisi ile ilgili bir sorun yada destek almak istediğiniz bir konu varsa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilir, destek alabilirsiniz.